O nas

SISLO to platforma wymiany piękna we wnętrzach. Nasz zespół stara się nieustannie dostarczać Wam wnętrzarskich inspiracji. Dlaczego? Bo przecież nie chodzi tu tylko o design. We wnętrzu liczy się to, co osobiście nas w nim zachwyca. Dlatego spośród wielu produktów na rynku, wybraliśmy te absolutnie wyjątkowe. 

 

Bo nie liczy się ilość, a jakość. Wierzymy, że przemyślana oferta będzie dla Was wskazówką do moderacji wnętrz według własnego poczucia estetyki. I o ile wszystkie nasze produkty wybraliśmy według własnych emocji, jesteśmy przekonani, że każdy nawet najmniejszy element naszej oferty, znajdzie swojego wysublimowanego odbiorcę.

 

Niezależnie od tego, czy urządzasz własne wnętrze, czy projektujesz przestrzeń dla Klientów chcemy, aby SISLO stało się miejscem wymiany myśli, doświadczeń i pomysłów. Jesteśmy do dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, aby służyć Wam profesjonalnym doradztwem przy wyborze unikatowych elementów wnętrzarskich. 

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do wyboru produktu lub pytania dotyczące oferty, jesteśmy tu po to, aby maksymalnie ułatwić Ci proces zakupu. Nie bój się chwycić za telefon i skontaktować się z nami. Po drugiej stronie usłyszysz głos, który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. 

 

Twórcy SISLO

X